Meistä

GUANGDONG DJMI GROUP
( Foshan Kaili Trading Co., Ltd. je součástí DJMI pro export )
Od roku 1998 je společnost GungDong Daji Doors Industry Co., Ltd. předním výrobcem dveří a oken na jednom místě v Chně.
DJMI se rozkládá na ploše 160 000 metrů čtverečních, má více než 1000 zaměstnanců. Produkuje 8 000 dveří a oken měsíčně, exportuje více než 67 zemí více než 500 stavebních projektů.
DJMI se po dobu 18 let zaměřuje na výrobu konstrukčních dveří a oken. Vlastní britský standard BS. Americký standard UL. Evropská norma CE \/ EN. Australská norma AS a další zvuková izolace, vodotěsné a protipožární certifikáty.
DJMI Doors and Windows can be customized design, measurement, installation guidance services according to the customer needs, Free design proofing is provided,
Produkty DJMI pokrývají ocelové protipožární dveře, dřevěné protipožární dveře, dveře ze surového dřeva, lakované kompozitní dveře, ekologicky nezbarvené dveře, dřevěné plastové dveře WPC, kombinované dveře z ocelového rámu a dřevěných ventilátorů, ochrana proti krádeži z oceli, dveře z nerezové oceli a dveře z hliníkové slitiny a okna , neprůhledná místnost, venkovní žaluzie atd. Použitelné pro hotel, školu, nemocnici, byt, vilu, kancelář a další stavební projekty.
Naším posláním je poskytovat našim zákazníkům nejlepší služby a soustředit se na budování dlouhodobého partnerství, věříme, že nás povede k situaci výhodné pro všechny. Zavázali jsme se dát našim zákazníkům hlavní prioritu a budeme zapojeni do celosvětového obchodu s dveřmi a okny a budeme věrní, upřímní a odpovědní.

photobank.jpg

tiedustelu

tiedustelu